• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Wednesday - 12 June - 2024
7
رضا بردبار، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان

ارایه تسهیلات اشتغال روستایی به ۲۳ طرح گردشگری کرمان

  • کد خبر : 783
  • ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
ارایه تسهیلات اشتغال روستایی به ۲۳ طرح گردشگری کرمان
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از ارایه تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به ۲۳ طرح گردشگری این استان خبر داد.

“رضا بردبار” در تشریح جزییات این خبر افزود: ۲۳ طرح گردشگری استان کرمان شامل ۱۷ واحد بوم گردی، ۵ مجتمع گردشگری و یک کمپ کویری تسهیلاتی برابر با ۱۱۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال با عاملیت صندوق کارآفرینی امید دریافت می کنند.

وی با اشاره به اینکه با راه اندازی طرح های گردشگری مذکور برای ۹۰ نفر شغل ایجاد می شود، اظهار کرد: تسهیلات اعطایی در جلسه ای با حضور مسوولان صندوق کارآفرینی امید و کارشناسان معاونت سرمایه گذاری در محل اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان تصویب شد.

بردبار حمایت از طرح های اشتغال روستایی و عشایری را از اولویت های اصلی دولت دانست و گفت: اجرای این طرح ها موجب ایجاد اشتغال پایدار و همچنین توسعه جوامع محلی می شود.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان در پایان خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۰۷ طرح گردشگری استان کرمان برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری مورد موافقت قرار گرفته اند.

انتهای پیام

لینک کوتاه : http://www.safareamn.ir/?p=783

اخبار مرتبط

نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0